Mažoretkinje CRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mažoretkinje CRO

Forum za sve mažoretkinje u Hrvatskoj i sve ljubitelje mažoret plesa, te naravno za sve ostale :)
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ewo ja ću prva =)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
~vražica~ (Svetojanska)




Posts : 24
Join date : 2007-09-14

Ewo ja ću prva =) Empty
PostSubject: Ewo ja ću prva =)   Ewo ja ću prva =) Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 9:08 pm

Pa da... ja ću prva nešt reći o svom klubu... ili timu... ugl... ja sam članica Svetojanskih mažoretkinja i to već pune dvije godine... Very Happy

Svetojanske mažoretkinje djeluju već devet godina i to u dvije dobne skupine: juniori i seniori, dok je sastav kadeta u pripremama. Članice smo HMS-a (Hrvatskog mažoret saveza). Do sada smo imale mnogo javnih nastupa, a sudjelovale smo i na mnogim natjecanjima te značajnim događajima važnim za naš grad- motocross, Dani vina i sl... Na regionalnom prvenstvu održanom ove godine u Pisarovini juniori su osvojili 3. mjesto, kao i seniori, a na županijskom prvenstvu održanom također u Pisarovini, i juniori i seniori su bili 2. Na državnom prvenstvu, koje se ove godine održalo od 4.-6.5. u Pakoštanima postigle smo odlične rezultate: i juniori i seniori su bili 5., odmah uz najbolje sastave u Hrvatskoj (Zagreb, Osijek, Vukovar, Glina). Najbolji rezultat postigle su juniorke plasmanom na europsko prvenstvo koje je održano baš kod nas u Jastrebarskom. Tijekom mnogih godina našeg djelovanja najbolju suradnju ostvarile smo sa Zagrebačkim i Klinčaselskim mažoretkinjama (koje su nam ujedno i najveća konkurencija na natjecanjima).

REGIONALNO PRVENSTVO
- juniori: 3. mjesto
- seniori: 3.mjesto

ŽUPANIJSKO PRVENSTVO
- juniori: 2.mjesto
- seniori: 2.mjesto

DRŽAVNO PRVENSTVO
- juniori: 5.mjesto
- seniori: 5.mjesto
- solo juniori: 4.mjesto
- duo juniori: 5.mjesto

Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
http://vrazica69.blog.hr
Gabrielle
Admin
Gabrielle


Posts : 20
Join date : 2007-09-14
Location : croatia

Ewo ja ću prva =) Empty
PostSubject: Re: Ewo ja ću prva =)   Ewo ja ću prva =) Icon_minitimeSun Sep 16, 2007 2:16 pm

Smile hy
nadam se da se vidimo onda u srijedu na vinskim sveèanostima... Wink
Back to top Go down
https://mazoretkinjecro.forumotion.com
~vražica~ (Svetojanska)




Posts : 24
Join date : 2007-09-14

Ewo ja ću prva =) Empty
PostSubject: Re: Ewo ja ću prva =)   Ewo ja ću prva =) Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 12:33 am

Samo bi nešt htjela dodati: izdala nas je cura koja je dugo bila s nama... prešla je u Zagrebačke... i kaj vi mislite o tome?!
Back to top Go down
http://vrazica69.blog.hr
Gabrielle
Admin
Gabrielle


Posts : 20
Join date : 2007-09-14
Location : croatia

Ewo ja ću prva =) Empty
PostSubject: Re: Ewo ja ću prva =)   Ewo ja ću prva =) Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 10:20 am

pa, ne znam... jel se preselila u zagreb?
Back to top Go down
https://mazoretkinjecro.forumotion.com
ana_split

ana_split


Posts : 19
Join date : 2007-09-15
Age : 36

Ewo ja ću prva =) Empty
PostSubject: Re: Ewo ja ću prva =)   Ewo ja ću prva =) Icon_minitimeFri Sep 21, 2007 3:40 pm

a gle mozhda vas nije bash izdala u doslovnom smislu rijechi
ja svachan da se vi osjechate uvrijeđeno jer che se sad ona htjeli vi to ili ne natjecati protiv vas,ali ako je otishla gori studirat i zhvit a ne zheli se prestat bavit mazhoretkinjama onda ok neka radi shta voli nije bitno di...
a sad ako je ona izrichito rekla da je otishla u njih jer su one uglavnom najbolje ne virujen da je time tila vas povridit vas s kojima je toliko dugo ..

međutim, ovo je samo moje skromno mishljenje gledano onako sa strane jer ne znan nijedne ni druge mazhoretkinje,a vi u klubu znate valjda detaljnije zashto i kako je otishla..
Back to top Go down
~vražica~ (Svetojanska)




Posts : 24
Join date : 2007-09-14

Ewo ja ću prva =) Empty
PostSubject: Re: Ewo ja ću prva =)   Ewo ja ću prva =) Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 1:16 am

Hm... upisala je u Zagrebu srednju školu i preselila se u dom... ali i naša predvodnica juniora ide u srednju školu u Zagreb i isto živi u učeničkom domu pa je redovita na treninzima i na svakom je natjecanju... a većina cura kaže da se upisala u Zagrebačke samo zato jer stalno pobjeđuju i osvajaju medalje... al nema šanse za 1a seniorski jer je za taj sastav preniska i nema dovoljnu kilažu...
Back to top Go down
http://vrazica69.blog.hr
Alcyone




Posts : 1
Join date : 2009-01-31

Ewo ja ću prva =) Empty
PostSubject: Re: Ewo ja ću prva =)   Ewo ja ću prva =) Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 11:13 pm

Uf u vašem savezu se i kilaža gleda? *šokirani pogled*
No, dobro, da pređem na stvar.

Ja sam iz Viškova i tamo treniram.
Kako smo i malen klub mjenjale smo i dosta trenera.
Imali smo trenericu iz Koprivnice, a sada iz Svete Nedjelje/Samobora (trenirala je u oba kluba).
Ni jedna od njih nije namjerno nama dala manje, niti su nam namjerno radile loše koreografije, dapače.
Sada smo prije jedno 2 tjedna dobili i curu iz ludbrega jer živi u Opatiji. Tamo je trenirala 11 godina i zna jako puno te je sad pomoćni trener.
Pitala sam ju o tome kako se osjeća sada kada pleše sa nama i rekla je da je presretna jer je našla klub u kojemu može nastaviti sa twirlingom te definitivno ne osjeća izdaju.
Da, znam da Zagrebačke mažoretkinje uvijek budu prve, ali iskreno gledano i u tom savezu najbolje rade.
Vaša natjecanja obično i budu na tv-u (ili barem snimke) pa znam kako radite.
Njen odlazak u drugi klub sigurno to ne znači da vas je izdala, već voli plesati i biti mažoretkinja.
Fakultet je gadna stvar i ako jedna cura uspije dolaziti, ne znači da će ta druga moći.
A da si ti na njenom mjestu vjerujem da bi i tebi bilo lakše trenirati negdje gdje dođeš za 10 minuta nego negdje gdje se sat vremena moraš voziti.
Sve najbolje (:
Back to top Go down
Sponsored content





Ewo ja ću prva =) Empty
PostSubject: Re: Ewo ja ću prva =)   Ewo ja ću prva =) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ewo ja ću prva =)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prva obavijest!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mažoretkinje CRO :: Mažoret ples :: Moj klub-
Jump to: