Mažoretkinje CRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mažoretkinje CRO

Forum za sve mažoretkinje u Hrvatskoj i sve ljubitelje mažoret plesa, te naravno za sve ostale :)
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Splitske mazhoretkinje

Go down 
5 posters
AuthorMessage
ana_split

ana_split


Posts : 19
Join date : 2007-09-15
Age : 36

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 2:17 pm

dakle...

Splitske mazhoretkinje djeluju vech skoro 7 godina
ali vechina nas trenira i duzhe od toga
kao ja npr. koja san najstarija chlanica i trenerica Very Happy

imate nash blog sa puuuno puuuuno slikica da nas i vidite
(www.splitske0mazoretkinje.blog.hr)

eto ga to je sve za sada
malo pomalo chemo...

Wink

pozzz svima iz splita!!!!


p.s.sigurna san ja da che sad brzo moa smilja napisat neshto ode I love you sunny
Back to top Go down
ana_split

ana_split


Posts : 19
Join date : 2007-09-15
Age : 36

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 2:25 pm

dosadno mi je pa chu van neshto pisat...

dakle imamo oko 80 chlanova ali upisi su josh u tijeku...
Trenerica i predsjednica kluba nan je Bjanka Bubica-Šarić.

nashe prvo natjecanje 2005.god. u Sinju dok smo se josh zvale mazhoretkinje dvd-a split je proshlo jako uspjeshno. Osvojile smo zlatnu medalju u kategoriji mlađi juniori i tako predstavljali Hrvatsku na europskom natjecanju u Švicarskoj gdje smo također bile jako uspjeshne i osvojile srebrnu medalju.

Zasada imamo tri natjecateljske grupe, a dogodine che ih biti 4 jer spremamo nashe najmlađe (i najslađe:flower: ) za natjecanje 2009.god.

Najstarija natjecateljska grupa su juniori ali ne josh zadugo jer smo 2009. seniori...
Zatim imamo mlađe juniore koji su ove godine u Šibeniku na natjecanju osvojile drugo misto cheers (one che brzo bit juniori--taman kad mi pređemo u seniore)
Također ove godine je nasha Iva Buntić osvojila treche mjesto u kategoriji solo dance twirling te se tako plasirala na europsko prvenstvo u Zagrebu
A nasha Andreica jetakođer ove godine osvojila medalju u Šibeniku u kategoriji solo b s rekvizitima i ide u Sloveniju na europsko natjecanje koje je za dva tjedna:D

te imamo josh jednu grupu mlađih juniora koji che se ove godine prvi put natjecati. affraid Wink


Last edited by on Mon Sep 17, 2007 1:21 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
snickers

snickers


Posts : 21
Join date : 2007-09-14
Location : somewhere under the big blue sky (mažoret klub :))

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 3:26 pm

ajme...sad čitam i divim se. Very Happy
kaj se kod vas smiju i limači natjecat??? scratch (ovi najmanji) kod nas se one ne natječu.
Back to top Go down
st_mazha_smilja




Posts : 6
Join date : 2007-09-15

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 9:30 pm

hy...smilja je ljudi...
ps-jel ovo gore nives?? iz klincaselskih?? =) cheers

ana BRAVISIMO ZA TEBE sta si sve napisala... =) =)

a jos tvoje i ivanino srebro iz segeta iz dua,pa moja bronca u solu,pa brunino i ivino srebro u duu,pa bronca jos jedna od grupe.... i lani bronca od malih.... hehe....


ajde ljudiiii.... flower

kisss veliki...
pozzz iz st!!
Back to top Go down
ana_split

ana_split


Posts : 19
Join date : 2007-09-15
Age : 36

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 1:12 pm

ee tako je moj i ivanin duo srebro
a bronca iz pozhege pa tvoja bronca solo
pa bruna i ifa srebro
mlađi juniori defile bronca
..
zaboravila san na to..
ma-nea veze..

a da odg. ovoj gore snickers
te curice su sad ''limachi'' al narast che one i jako su napredne za svoju dob pa ih zato shaljemo- male a dobro rade pa ih je preslatko za vidit...

eto ga..
kiz svima Smile
Back to top Go down
ana_split

ana_split


Posts : 19
Join date : 2007-09-15
Age : 36

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 1:24 pm

Inache odrzhat che se smotra mazhoretkinja u Splitu 6.listopada(subota)
pozvali smo puuuno timova i neke iz drugog saveza al neki na zhalost neche moch doch jer su im regionalna europska itd.
dochi che nekih 12 timova od kojih su osim nashih standardnih iz Dalmacije i Svetojanske mazhoretkinje koje che prvi put gostovati u Splitu, nadamo se ne i zadnji Smile
Back to top Go down
snickers

snickers


Posts : 21
Join date : 2007-09-14
Location : somewhere under the big blue sky (mažoret klub :))

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 4:49 pm

ana_split wrote:
ee tako je moj i ivanin duo srebro
a bronca iz pozhege pa tvoja bronca solo
pa bruna i ifa srebro
mlađi juniori defile bronca
..
zaboravila san na to..
ma-nea veze..

a da odg. ovoj gore snickers
te curice su sad ''limachi'' al narast che one i jako su napredne za svoju dob pa ih zato shaljemo- male a dobro rade pa ih je preslatko za vidit...


eto ga..
kiz svima Smile

ma znam... i naše preslatke! super rade. to mi je baš lijepo za vidjet. tak male i sve pogreške koje naprave su tak slatke kad ih one naprave. sweet Laughing Laughing
Back to top Go down
~vražica~ (Svetojanska)




Posts : 24
Join date : 2007-09-14

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 12:41 pm

Ej... pozdrav Ani i Smilji i ST-a... jedva čekam da dođemo u Split... ja se isto nadam da nam to neće bit zadnji put =)

P.S. nešto za Gabrielle (admin)... iz kojih si ti mažoretkinja? I... kaj ideš na Dane vina?!

Pusa svima =)
Back to top Go down
http://vrazica69.blog.hr
Gabrielle
Admin
Gabrielle


Posts : 20
Join date : 2007-09-14
Location : croatia

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 1:13 pm

klinèaselskih. Smile
sad ti je valjda jasno i zašto idem na dane vina... Very Happy
Back to top Go down
https://mazoretkinjecro.forumotion.com
~vražica~ (Svetojanska)




Posts : 24
Join date : 2007-09-14

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 3:36 pm

Hm... cool... jesi iz seniorki ili juniorki? Jedva čekam da se vidimo sutra =)
Back to top Go down
http://vrazica69.blog.hr
Gabrielle
Admin
Gabrielle


Posts : 20
Join date : 2007-09-14
Location : croatia

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 12:01 pm

seniorke... see you...
Back to top Go down
https://mazoretkinjecro.forumotion.com
ana_split

ana_split


Posts : 19
Join date : 2007-09-15
Age : 36

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 6:54 pm

i evo nas vratile smo se s europskog u Sloveniji...
najprije da van kazhen kako smo bile prve u dvorani najranije u subotu ujutro u 6uri...
jer smo putovale u petak navecher i doshle prije nego smo mislile pa nas je jean ljubazan choko pustia unutra...
nigdi zhive dushe mrachina u dvorani a nasha andreica vjezhba... queen bounce

i trud se isplatia!! cheers

osvojila je bronchanu medalju u konkureniciji od njih 17!!! Very Happy I love you

eto ga..
pozz svima... Smile rabbit
Back to top Go down
~vražica~ (Svetojanska)




Posts : 24
Join date : 2007-09-14

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 1:19 am

A kak se zoveš... pitala sam Nives ko vodi ovaj forum, a ona je rekla da ne zna...
Back to top Go down
http://vrazica69.blog.hr
ana_split

ana_split


Posts : 19
Join date : 2007-09-15
Age : 36

Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 3:33 pm

evo ljudi jucher je bila smotra mazhoretkinja u Splitu i bile su nam između ostalih i svetojanske ... veeliki pozz njima cheers
sve je super proshlo posli su nan doshle klinchaselske i ogulinske mazhoretkinje malo razgledat nash grad...
sve u svemu bilo je super mi smo prezadovoljne kako je sve ispalo bez ijedne greshke Very Happy

pozdrav svima a dogodine se vidimo u josh vechem broju cure!!! Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Splitske mazhoretkinje Empty
PostSubject: Re: Splitske mazhoretkinje   Splitske mazhoretkinje Icon_minitime

Back to top Go down
 
Splitske mazhoretkinje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mažoretkinje CRO :: Mažoret ples :: Moj klub-
Jump to: